Strony i sklepy internetowe to dzisiaj widoczność w Internecie. Bez tego mówi się że nowoczesny biznes nie istnieje. Oczywiście najcenniejszą zawsze pozostanie współpraca z polecenia innych klientów, jednak żeby pozyskać nowych nie można polegać tylko na dobrym słowie. Własna strona internetowa pozwala na prezentacje swojej działalności, na której można np. zamieścić zdjęcia swoich dzieł, wykonanych zleceń czy produktów. Prezentacja firmy to też opis działalności i możliwości jakie usługi świadczy przedsiębiorca.

Najwyższy czas dołączyć do reszty i iść do przodu!

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przeprowadzę cały proces tworzenia strony lub sklepu za Ciebie. Wszystkie sprawy techniczne pozostaw mnie.

W przypadku gdy posiadasz już stronę, czasem istnieje możliwość jej modernizacji. Obniża to koszt i przyśpiesza cały proces. Sprawdzę czy taka możliwość faktycznie istnieje. Potem podejmiemy decyzję – nowa strona czy tylko modyfikacja wyglądu.

Nie masz pomysłu na własne logo? Temu też zaradzimy. Grafik zaprojektuje logo dla Ciebie. Możesz pomyśleć, po co mi logo lub własny znak? A właśnie tu jest czasem błąd myślenia. Jest to znak rozpoznawczy. Klient kupuje oczami, a Internet i handel bazują na obrazie.

W przypadku własnego sklepu masz całkowitą kontrolę nad tym co się dzieje z zamówieniami. Własny sklep to też brak prowizji od sprzedaży, brak wymagań do co wyglądu zdjęć lub innych ograniczeń. Robisz co Ci się podoba! Bo to przecież to jest Twój sklep.

A co potem? Jak już dostaniesz własny sklep. Nauczę Cię go obsługiwać, ponieważ towary trzeba dodawać, zmieniać, kontrolować ilości aby nie sprzedać czegoś czego już nie ma. Stawiam na dobrą współprace z klientem, bo jak zostało wspomniane na początku – praca z polecenia jest najcenniejsza.

Nie ma na co czekać. Daj potencjalnym klientom szansę żeby odnaleźli Twój biznes w sieci.